Ksiazki

Klucz 

Reiki, klucz do serca, Jacek Skarbek, Studio EMKA, Warszawa 1997

Słowo Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza „Uniwersalną Energię Życiową“. Ta datująca się sprzed kilku tysięcy lat tybetańska metoda aktywizowania sił samouzdrawiania organizmu poprzez położenie rąk utrzymywana była przez tysiąclecia w tajemnicy i dostępna jedynie wąskiej grupie wybranych osób. Przez wieki zapomniana, uważana jest obecnie za jedną najbardziej rozpowszechnionych metod alternatywnego uzdrawiania.

Aby stosować Reiki niepotrzebne jest medyczne wykształcenie ani też specjalne umiejętności. Jej cechą charakterystyczną jest to, że – jako energia pozytywna – nie może nikomu zaszkodzić, a więc jej zastosowanie jest całkowicie bezpieczne.

Medycyna Wschodu wychodziła zawsze z założenia, że choroba lub osłabienie organizmu wskazują na to, iż człowiek zatracił jedność wszystkich swoich poziomów (ciała, umysłu i ducha), że zagubił poczucie swego „środka“.Reiki może nam pomóc odnaleźć ponownie naszą wewnętrzną harmonię i wspomaga oraz aktywizuje nasze siły samouzdrawiania. Usuwa ona wewnętrzne blokady, harmonizuje przepływ energii, wydala z ciała trucizny, uaktywnia ducha, rozszerza świadomość oraz ułatwia dojście do stanu doskonałego odprężenia.

CoDalej

Reiki, i co dalej...?, Jacek Skarbek, Studio Astropsychologii, Białystok 2001

Reiki uwrażliwia na Uniwersalną Energię Życia, niesie dar miłości i uzdrawiania. Nie posiada struktur ani hierar-chii – jej zasadą jest wolność i niezależność, niczego nie nakazuje, ani nie zakazuje. Reiki jest dla wszyst-kich, niezależnie od wiary i światopoglądu.

Ta książka to seminarium Reiki I i II stopnia. Opisane tu metody pracy ze sobą i najbliższym otoczeniem dają mocne podstawy do poprawy wzajemnych relacji oraz możliwości uzdrawiania i rozwoju na wszystkich pozio-mach istnienia.

Reiki jest w Polsce jedną z bardziej rozpowszechnionych metod alternatywnego uzdrawiania. Pomimo tego jest jednak pojęciem bardzo mało zrozumiałym. Nie ma miesiąca, w którym nie odbywałyby się w kraju szkolenia Reiki. Wielu nowych adeptów tej metody z entuzjazmem wkracza na nową drogę, lecz duża część już wkrótce rezygnuje ze stosowania technik Reiki. Dlaczego tak się dzieje? Książka ta inspiruje do praktycznego wykorzystania na co dzień w swoim życiu daru Reiki.

Mlodosc

Na tropie tajemnicy wiecznej młodości, Jacek Skarbek, Studio EMKA, Waszawa 1999

Większość starych nauk wychodziła z założenia potwierdzanego coraz częściej przez współczesną wiedzę, że o zdrowiu i witalności decyduje swobodny przepływ energii życiowej przez organizm człowieka.

Nasze ciało jest otoczone powłoką energetyczną, tzw. aurą i odżywia się energią, którą jest wypełniony cały wszechświat. Ta uniwersalna energia ma wpływ na funkcjonowanie gruczołów dokrewnych i wydzielania wewnętrznego, te z kolei sterują – poprzez hormony, wszystkimi funkcjami organizmu.

Ta książka jest przeznaczona dla tych, którzy potrafią zaakceptować tę absurdalną myśl, iż starzenie się jest procesem, który można cofnąć. Podane tu techniki i ćwiczenia mają wartość jedynie dla ludzi, którzy uważają, że „niemożliwe” leży w zasięgu ich możliwości.

Noni

Noni, owoc zdrowia, Jacek Skarbek, Studio Astropsychologii, Białystok 2002

Noni – roślina rosnąca na wyspach Polinezji i Hawajach, znana była tubylcom od wieków. Przypadkowo odkryta przez biologów zachodnich, okazała się – ze względu na bogactwo zawartych w niej składników leczniczych – prawdziwą „bombą proteinową i enzymatyczną“.

Odkrycie noni dla współczesnej medycyny jest wielkim dobrodziejstwem. W obliczu ciągle zwiększającej się liczby zachorowań na raka, cukrzycę, pojawianie się nowych, groźnych szczepów bakterii i wirusów może ona stanowić niezwykle skuteczny oręż.

Warto poznać terapeutyczne możliwości tej szczególnej rośliny w celu zapobiegania jak i leczenia chorób, zwłaszcza gdy tradycyjna farmakologia okazuje się nie dość skuteczna.

Sex

Jak pozostać aktywnym seksualnie aż do późnej starości, Jacek Skarbek, Studio Astropsychologii, Białystok 2003

Zmysłowość jest nierozerwalnie związana z jakością życia. Seks jest nie tylko źródłem radości lecz także bezpośrednio wpływa na stan zdrowia i długość życia. Niestety, jak wykazują studia, coraz więcej mężczyzn powyżej 40-tego roku życia cierpi na impotencję, a także u zaskakująco dużej liczby kobiet stwierdza się oziębłość płciową

Na szczęście, oprócz niebezpiecznej Viagry, istnieją naturalne i całkowicie zdrowe metody podniesienia potencji i utrzymania jej aż do naprawdę podeszłego wieku. Całkowicie bezpieczne środki i działania mogą przywrócić radość istnienia i znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo zdrowego i długiego życia.

Opisane w tej książce środki i sposoby nie tylko dodatnio wpływają na „męską siłę” lecz także przyczyniają się do poprawy witalności i samopoczucia u osób obydwu płci.

Usuwanie bolu 02

Samodzielne usuwanie bólu, Jacek Skarbek, Studio Astropsychologii, Białystok 2017

Jacek Skarbek prowadzi własny gabinet medycyny naturalnej i specjalizuje się w terapiach manualnych czyli pracy z układem kostnym i mięśniowo-powięziowym. Zajmuje się również diagnostyką i terapią w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Szczególną popularnością cieszą się jego autorskie terapie przeciwbólowe

  • W 90% przypadków ból można samodzielnie wyeliminować.
  • ￿Wystarczy zastosować ćwiczenia opisane w tej książce.

Już teraz poznasz:

  • przyczyny powstawania bólu,
  • znaczenie powięzi w odczuwaniu bólu,
  • skuteczne metody na wypadający dysk, rwę kulszową czy bóle stawów,
  • techniki usuwania blokad w stawie krzyżowo-biodrowym i w kręgosłupie,
  • sposoby łagodzenia i usuwania bólu głowy,
  • ćwiczenia rozluźniające plecy i kark.

Niektóre z tych ćwiczeń możesz wykonywać gdziekolwiek: w kolejce do kasy, w tramwaju lub autobusie, w przerwie podczas jazdy samochodem lub w biurze. Regularnie pracując z mięśniami i powięziami doprowadzisz do ich rozluźnienia i wydłużenia się, wskutek czego na stałe pozbędziesz się dolegliwości.

Pokonaj ból bez tabletek i zabiegów!

Zobacz wstęp

Daj szczęście swojej ukochanej, Jacek Skarbek, eBook w Ebookpoint.pl, 2018

OM

„Daj szczęście swojej ukochanej” to książka o seksie – książka dla mężczyzn o kobiecym orgazmie. Dla mężczyzn, ale bardzo zachęcam kobiety do jej przeczytania. Dzięki opisywanej w niej metodzie już setki par odkryło na nowo rozkosz, jaką niesie ze sobą kontakt cielesny, nawet gdy jako małżeństwo, po latach, przestali się już interesować tym tematem.

Opisuję tu możliwość wyzwolenia się kobiety z męskiego modelu orgazmu i przeżycia rozkoszy nieogranicza-nej nakazami, zakazami ani jakimikolwiek modelami zachowania, narzuconymi jej od dziesiątek lat przez nas – mężczyzn.

Nie udało mi się, jak dotąd, znaleźć wydawnictwa, które byłoby gotowe wydać tę książkę. Albo w ogóle nie odpowiadały na moją propozycję, albo się im to nie opłacało, albo też miały zbyt napięty plan wydawniczy.

Było by jednak szkoda, gdybym musiał zrezygnować z wydania tej pozycji. Dlatego wydałem tę książkę we własnym zakresie w formie e-booku. Od natychmiast jest ona dostępna na Ebookpoint.pl. Możecie Państwo tutaj zapoznać się z jej wstępem.

Akupunktura Oka według profesora Johna Boela. Czy niewidomi zaczną widzieć?, Jacek Skarbek, Studio Astropsychologii, Białystok 2020

AkuOka

Akupunktura Oka według profesora Johna Boela w walce ze zwyrodnieniowymi chorobami oczu.

Szukasz pomocy, ponieważ masz zwyrodnieniowe schorzenia oczu, takie jak zwyrodnienie plamki żółtej lub retinopatia cukrzycowa? Czy medycyna konwencjonalna uznała Cię za „przypadek nieuleczalny” i szukasz alternatywnej pomocy? Nowoczesna Akupunktura Oka według profesora Johna Boela może w wielu przypadkach być tym skutecznym i pozbawionym skutków ubocznych rozwiązaniem. Zobacz wstęp

Już wkrótce szkolenia i zabiegi w Polsce.