Papieros? Nie, dziekuje!

I Ty możesz rzucić palenie!

Wolność od nikotyny za pomocą jednej z poniższych metod.

Papierosy zawierają skoncentrowaną truciznę naczyń krwionośnych i nerwów – nikotynę. Gdybyśmy wstrzyknęli sobie dożylnie nikotynę zawartą w jednym jedynym papierosie – natychmiast byśmy umarli.

Każdy papieros skraca nasze życie o około 8 minut!

Nikotyna jest narkotykiem i – jak każdy inny narkotyk – uzależnia nas fizjologicznie i psychicznie. Każdy z nas, kto już chociaż raz tego próbował, zna charakterystyczne reakcje odwykowe: nerwowość, rozdrażnienie czy problemy ze snem. By rzucić palenie, musimy przejść przez dwie fazy: po pierwsze, pokonać uzależnienie cielesne a następnie, konsekwentnie zmienić pewne, ustalone wzorce zachowania (zaprogramowania). Już przełamanie cielesnej zależności stanowi dla wielu palczy przeszkodę nie do pokonania bez fachowej pomocy z zewnątrz. W ogóle nie przechodzimy do drugiego kroku...

 

Metoda Trzech Kroków

Ta metoda pomaga przezwyciężyć zależność cielesną. W radykalny sposób pozbawia uzależnienia od nikotyny. Nie musicie cierpieć z powodu reakcji odwykowych. Papieros już Wam nie smakuje!

Jak przebiega kuracja?

Oferowana przeze mnie terapia składa się z trzech kroków: w pierwszym zostajecie poddani tzw. odczynianiu, następnie stosuję specjalny zabieg mentalno-energetyczny. W trzecim kroku wzmacniam działanie terapii poprzez akupunkturę ucha.

Aby na stałe rzucić palenie, nie wystarcza jedynie pokonać cielesne uzależnienie. Wcześniej czy później będziecie skonfrontowani z sytuacjami związanymi w przeszłości z papierosem. Pomyślcie tylko o tym pociągnięciu do kawy lub o uspokojeniu w momencie stresu... To przecież taki wspaniały rytuał... Będziecie musieli zrezygnować właśnie z tych „jakości życia”, z którymi tak zrośliście się przez lata palenia.

Czyż się to jednak nie opłaca?

 

Metoda Pięciu Kroków

Nałóg, któremu hołdowaliśmy przez wiele lat wżarł się we wszystkie trzy poziomy naszego istnienia: w ciało, w umysł i w ducha. Wszystkie metody rzucenia palenia, które zajmują się tylko jednym z tych poziomów, nie mogą w pełni osiągnąć swego celu: Wiekszość pacjentów ponownie wraca do nałogu.

Metoda Pięciu Kroków kieruje się do wszystkich trzech poziomów! Można na niej polegać i ma ona wysoki wskaźnik skuteczności. Podczas, gdy większość metod zajmuje się tylko jednym aspektem człowieka, ta leczy ciało, umysł i ducha, ponieważ wzajemnie na siebie oddziałują.

Jeżeli uda nam się dotrzeć do wszystkich trzech poziomów, powodzenie jest nieuniknione!

Przebieg zabiegu:

  • Krok kognitywny (kierujący się do umysłu): Rzucenie palenia nie może być dla byłych palaczy stratą, wręcz przeciwnie: Rozumieją oni manipulacje przemysłu tytoniowego i wszystkie kłamstwa, którym byli przez całe lata karmieni, aby ich uzależnić.
  • Odczynianie: Ta pradawna metoda ma na celu neutralizację emocjonalnego uzależnienia.
  • Zabieg energetyczno-mentalny kieruje się do umysłu i ducha.
  • Specjalnie opracowany zabieg hipnotyczny (wzorujący się na osiągnięciach doktora Gilliana, ucznia Miltona Ericssona) ma na celu uzdrowienie ducha.
  • Specjalistyczna akupunktura ucha dąży do wyeliminowania uzależnienia cielesnego i minimalizacji reakcji odwykowych.

 

Ta metoda to szansa dla każdego pragnącego rzucić palenie:

Być znowu wolnym człowiekiem a nie niewolnikiem papierosów!

 

Chcę jednak, abyśmy się dobrze zrozumieli: Ja nie rzucę palenia za Was! To tylko Wy i wyłącznie Wy możecie na zawsze uwolnić się od tej zależności! Nie wystarczy więc zgłosić się do mnie ponieważ Wasi najbliżsi wywierają na Was nacisk i decydujecie się na ten krok, ot po prostu, dla świętego spokoju. To musi być Wasza niezależna i osobista decyzja!!! W przeciwnym przypadku nie pomoże Wam ani moja metoda ani jakakolwiek inna kuracja. Nie oszukujmy się!

Życzę Wam powodzenia i życia bez nikotyny!